Vitajte…

Ak Vás nezaujímajú štandardné kecy o tejto stránke, firme a jej poslaní, kliknite sem pre zobrazenie aktuálnej ponuky…

Zhabane.sk je koncept, roky úspešne fungujúci v  iných krajinách. Umožňuje Vám, aby ste si bez rizika a od bezpečného, stabilného predajcu kúpili za nízku cenu, niekedy takmer zadarmo, kúpili použité veci.

Veci sú predávané za výhodné ceny lebo boli odobraté (zhabané) v exekúcii, v dražbe alebo v konkurze.

Veci sú predávané použité a bez záruky, avšak za výhodnú cenu. Navyše, oproti bežnej inzercii máte istotu, že tu na rozdiel od bežnej inzercie, nenarazíte na podvodníkov.

Pre nakupovanie je potrebné sa prihlásiť (v budúcnosti).

Ak chcete byť informovaní o nových veciach, ktoré pribudli na lacný predaj, zaregistrujte sa a dajte nám svoju e-mailovú adresu.

Príjemné prezeranie a nakupovanie!

Ako to funguje

Stačí si nájsť vec, ktorú si chcete kúpiť a kúpiť si ju.

Tak jednoducho to funguje.

Všetky veci, ktoré nájdete na zhabane.sk, kúpite bez akýchkoľvek právnych vád a plne funkčné. Ak má vec funkčnú vadu, je to pri nej vždy uvedené.

Ak je pri produkte uvedené, že je na priamy predaj, znamená to, že je skladom, teda sa dá hneď po zaplatení zobrať.

Pri niektorých veciach je napísané, že sú v dražbe, vtedy je nutné sa zúčastniť dražby, pretože podľa zákona táto vec inak predávať nedá.

O nás

Zhabane.sk ponúka na predaj za výhodné ceny veci odobraté (zhabané) v exekúcii, dražbe alebo v konkurze. Veci sú predávané použité a bez záruky, avšak za výhodnú cenu. Navyše, oproti bežnej inzercii máte istotu, že tu nenarazíte na podvodníkov.

Jednotlivé kategórie nájdete v MENU.

Napísali o nás

Zatiaľ nikto nič. Dajte nám čas.

Alebo si nás zatiaľ pridajte na Facebooku alebo Instagrame a budeme Vám posielať všetky nové veci, ktoré sa ku nám dostanú.